Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Lenka A.

Díky za reakce

Děkuji za vaše reakce a za váš čas, který jste strávili četbou blogu. V něčem s vámi souhlasím, v něčem ne. 1. Jsem přesvědčena, že ČR se má čím chlubit - máme tradici pivovarnictví,  zámek Hluboká, Krkonoše, Jižní Moravu, Olomouc nebo Prahu. Máme co nabídnout.

2. Jsem ráda, že přeci jen někoho na dovolenou lákají letáky. Pro takové tipy doporučuji brněnský veletrh.

3. Angličtinu se učit nebudeme moci, pokud to vykompenzujeme kvalitou jiných služeb a naši neznalost nám turisté odpustí.

4. Mrzí mě, jestli se zaměstnanci dívají na hosty podle toho, jak bohatě na ně působí. Toho by se měli vyvarovat. Mnohdy se navíc mohou hodně seknout.

Lenka Andrýsová

0/0
16.1.2011 17:11

martin5.33

Celé nějaké zmatené

Přeskakování od témata k tématu, ale ve stručnosti.

většinu zemí jsem navštívil také jen jednou a dělají to i znamí (s vyjímkou těch co rok za rokem jezdí do Chorvatska a nikam jinam), nechápu, proč by ČR měla být vyjímkou.

nejradši mám vytištěné letákym lépe se v nich "značkuje a jsou přehlednější než webové stránky.

Domluvit se mimo hlavní lokality jiným jazykem než místním je problém i v nejznámějších turistických státech.

jestli je tohle maximum, co ze sebe VV vytlačí, tak opravdu nic moc :-(

0/0
16.1.2011 9:06

certik_bertik

na

druhou stranu kdo z Francouzů kromě Paříže mluví anglicky. Nikde jinde ve Francii se jinak než tou jejich hatmatilkou nedomluvíte, popřípadě vás považují za nepřátele

0/0
15.1.2011 23:52

nicolbolas

podpora turismu je směšná

většina republiky je nezajímavá s vyjimkou horských oblastí, snažit se to uměle šroubovat je nesmysl. co je potřeba je obnovit národní hospodářství: průmysl a výrobu a zkrátit pracovní dobu aby se zvýšila zaměstnanost.

0/0
15.1.2011 23:29

roman36

Dobrý večer.

Osobně nějak moc nechápu co jiného by jednotlivé kraje měly nabídnout. Protože jsem procestoval snad všechny kouty naší země, můžu potvrdit že unikátů které stojí za to zhlédnout u nás zas tak moc není. Pětset let starý kostel nikoho neohromí, ten stojí v každé vesnici. Chybí nám především moře a velehory. Tím nechci říct že by se u nás nemělo cestovat. 99 % lokalit je ale pro místní turisty a tak by s  danými destinacemi mělo i nakládat. Ani problém s ubytováním nikde není. Nemůže stát v každé díře hotel. Nakonec i Praha už má ubytovacích kapacit nadbytek.

Předražené služby a platby úplně za všechno, včetně placeného parkování na poli za vesnicí není bohužel u nás žádná rarita.                 Před několika lety jsem navštívil Hřensko. Přiznám se, že povodně a sesuvy půdy jsem tamním podnikatelům ze srdce přál. Protože neovládám němčinu a v kapse mi nechrastí Ojra, tak mi dávali dost najevo kam patřím. Respektive kam nepatřím.

0/0
15.1.2011 22:59

Rommik

Můžu dotaz ?

Moc možností komunikovat s představiteli VV není. Deklarovaná demokracie a otevřenost zmizela. Co říkáte na jední Bárty a Johna ............jsou nějací uzavření , pokud dostanou dotaz na jejich činy či osobu.............Chtějí stíhat korupci a sami ji podporují a ještě vyhrožují koalici, líbí se Vám to ? Já vím, nemůžete odpovědět...........

0/0
15.1.2011 22:23

raks

Můžu odpovědět?

 Ptáte se na p. Bártu a Johna paní poslankyně s kočičkou na klíně. To není statečné.

Pokud chcete korupci, zkuste V.K., Drobil, Langer, ale  klidně se obraťte i do řad ČSSD, nestyďte se. Ti všichni jsou léta letoucí u lizu, rádi se s Vámi poradí o tom, co už se rozkradlo a co mají ještě za lubem. Nestyďte se, jste chlapík ;-D!!

0/0
15.1.2011 22:38

Lenka A.

Re: Můžu dotaz ?

Dobrý den, díky za reakci, i když se netýkala cestovního ruchu. Naopak. Možností, jak s námi komunikovat, je habaděj. Přidejte si ty, se kterými chcete mluvit, na facebooku. Nebo jim napište e-mail. Záměrně jsem ale pro lidi, kteří se chtějí obracet na jiné strany, uvedla odkaz na celý podvýbor. Tam si mohou zvolit i jiné poslance z jiných stran.

Jakou korupci naši ministři podporují? Můžete být konkrétní? Já o žádné nevím. Naopak svými činy přispívají ke snižování korupce.

Koalici nevyhrožujeme. Koalici jsme hlasováním podpořili. To ovšem samozřejmě neznamená, že se vším, co řeknou naši koaliční partneři, budeme souhlasit.

Hezký večer.

0/0
15.1.2011 22:38

raks

doplním

 a pokud byste chtěl přesné taxy za Sání (pedofil), poptejte se pana eministra Němce.

Myslím, že se to vyplatí (tedy jemu se to určitě vyplatilo), Katar je velmi bohatý stát a nezůstává za své prince nic dlužen. 

Nevyskakujte na někoho, kdo je ve vrcholové politice pár měsíců.;-O

0/0
15.1.2011 22:49

martin5.33

Re: doplním

Ten kdo je v politice jen pár měsíců ma nějak omezené hlasovací a rozhodovací práva?

0/0
16.1.2011 9:08

martin5.33

Re: Můžu dotaz ?

Pochopila jste na co se ptal nebo záměrně odpovídáte na něco jiného, než bylo jádro dotazu?

0/0
16.1.2011 9:07

raks

Ten kdo nic nepochopil

 jste bohužel Vy. Pláčete pěkně, ale na nepravém hrobě. Doporučuji interpelovat

svého poslance, ať Vás zastoupí a vznese tyto dotazy v době určené.

Nebo si najděte příslušné emailové adresy a odešlete dotazy přímo.

Ale to už bych asi chtěl po Vás moc, no nic, lidé jsou různí.;-D

0/0
16.1.2011 10:04

martin5.33

Re: Ten kdo nic nepochopil

Vy jste její mluvčí? Jestli ano, tak hodně mizerný.Rv

0/0
16.1.2011 11:57

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz